Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880 

 Biuro rachunkowe Warszawa Bielany, Żoliborz, Bemowo


Biuro rachunkowe BDK Consulting świadczy usługi rachunkowości i księgowości dla firm z dzielnic Warszawy: Bielany, Żoliborz i Bemowo. Świadczymy profesjonalne usługi księgowe spółkom kapitałowym zobowiązanym do prowadzenia ksiąg rachunkowych (tzw. pełnej księgowości) oraz stosowania zasad rachunkowości zgodnie z ustawą o rachunkowości, ale także księgi i ewidencje oraz rozliczenia podatkowe dla mikro i małych spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych.

Oferta usług rachunkowych i księgowych biura rachunkowego BDK Consulting dla spółek i jednoosobowych działalności gospodarczych działających w dzielnicach: Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Bemowo obejmuje profesjonalnych outsourcing prowadzenia ksiąg rachunkowych (tzw. pełnej księgowości)usługi sprawozdawczości finansowej i rachunkowości oraz raportowania zarządczego, rozliczenia podatkowe w zakresie podatków dochodowych (PIT, CIT, podatek zryczałtowany, rozliczenia podatku VAT), profesjonale prowadzenie ewidencji i ksiąg podatkowych, w tym Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (PKPiR).  Dopełnieniem oferty usług księgowych biura rachunkowego BDK Consulting są usługi outsourcingu kadr, płac i rozliczeń z ZUS.

Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. świadczy profesjonalne usługi księgowe przedsiębiorcom mającym siedziby bądź miejsca prowadzenia działalności w dzielnicach Warszawy: Bielany, Żoliborz, Bemowo. Specjalizujemy się w kompleksowej, rzetelnej, profesjonalnej i terminowej obsłudze księgowej, obejmującej rachunkowość i księgowość Spółek kapitałowych (Spółki z o.o., Spółki Akcyjne, Spółki komandytowe), zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych (tzw. pełnej księgowości), mających siedziby na terenie dzielnic Warszawy: Bielany, Żoliborz, Bemowo

BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa jest biurem rachunkowym zapewniającym profesjonalne wsparcie w zakresie rachunkowości i księgowości firm i rozliczeń podatkowych dla spółek osobowych i firm jednoosobowych, prowadzących swoją działalność gospodarczą w warszawskich dzielnicach: Bielany, Żoliborz, Bemowo.

Firmom posiadającym swoje siedziby na terenie dzielnic: Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz oraz Warszawa Bemowo możemy zapewnić dodatkową usługę bezpośredniego odbioru dokumentów w ich siedzibach. 

Spółkom z o.o., Spółkom Akcyjnym, Spółkom komandytowym oraz spółkom o pokrewnej formie prawnej, a także spółkom osobowym i osobom fizycznym prowadzącym księgi rachunkowe (tzw. pełną księgowość)mającym siedziby w dzielnicach Warszawy: Bielany, Żoliborz, Bemowo możemy zaoferować usługi księgowości w siedzibach ich zarządów.

Biuro rachunkowe BDK Consulting prowadzące obsługę w zakresie usług rachunkowości i księgowości firmom z Warszawy Bielan, Warszawy Żoliborza i Warszawy Bemowo oraz rozliczeń podatkowych cechują wysokie standardy i profesjonalizacja usług księgowych. Naszą szczególną cechą jest kompleksowość i terminowość usług rachunkowych i księgowych, niezależnie od wielkości i formy prawnej obsługiwanej firmy.

Kadrę biura rachunkowego BDK Consulting stanowią osoby z wieloletnim doświadczeniem, stale podnoszące swoje kwalifikacje w zakresie rachunkowości, księgowości i rozliczeń podatkowych, na kursach i szkoleniach. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, specjalistami w zakresie prawa pracy i wynagrodzeń.

Jesteśmy solidnym partnerem dla biznesów naszych Klientów, zapewniając komfort współpracy, bezpieczeństwo funkcjonowania, stwarzając wartość dodaną w obszarze rachunkowości, księgowości i zobowiązań podatkowych przedsiębiorstw. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i elastyczni w dostosowywaniu usług, każde przedsiębiorstwo jest inne, zatem każdorazowo zakres i rodzaj oferowanych przez biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. usług księgowych i podatkowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów oraz specyfiki ich branż.

Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o., obsługujące firmy z Bielan, Żoliborza i Bemowa jest odpowiedzialnym biurem rachunkowym, stąd świadczone przez nas usługi posiadają ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w zakresie:

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym.


Usługi księgowe Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Bemowo

Początek strony