Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o.  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880  Jesteśmy również na  

BDK Consulting Sp. z o.o. - biuro rachunkowe Pułtusk, Ciechanów, Jabłonna, Serock, Legionowo, Maków  Mazowiecki 


Zapewniamy stałą obsługę księgową, kadrowo-płacową oraz szerokie wsparcie firmom z miejscowości Pułtusk, Ciechanów, Jabłonna, Serock, Legionowo, Maków Mazowiecki, z możliwością bezpośredniego odbioru przez nas dokumentów w tych miejscowościach.

Dotyczy to zarówno Spółek z o.o., Spółek Akcyjnych i Spółek komandytowych zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych (tzw. pełnej księgowości) ale również spółek osobowych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą (firmom jednoosobowym), zobowiązanych do prowadzenia ksiąg podatkowych lub ewidencji ryczałtowej i rozliczających się na zasadach ogólnych, w formie podatku liniowego lub ryczałtu ewidencjonowanego. 

Spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.) oraz Spółkom Akcyjnym (Spółkom S.A.) posiadającym siedziby w Pułtusku, Ciechanowie, Jabłonnie, Serocku, Legionowie, Makowie Mazowieckim oferujemy również usługę prowadzenia księgowości w siedzibach Spółek co zapewnia wiele korzyści: bieżący monitoring procesów księgowych, Stały i nieograniczony dostęp do dokumentacji firmy – dokumenty znajdują się w siedzibie Klienta, analiza na miejscu bieżących problemów przedsiębiorstwa itd.