Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o.  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880  Jesteśmy również na  

Biuro rachunkowe, księgowość Warszawa Wola, Śródmieście (Centrum), Ochota, Mokotów.


BDK Consulting Sp. z o.o. jest dobrym biurem rachunkowym, firmą księgową świadczącą szerokie spectrum usług outsourcingu rachunkowości, księgowości i rozliczeń podatkowych dla firm z dzielnic Warszawy:

  • Białołęka (Tarchomin), Śródmieście (Centrum), Targówek, Ochota.

Swoją ofertę usług księgowych kierujemy w szczególności do wszelkich Spółek kapitałowych (szczególnie Sp. z o.o., Spółek Akcyjnych - S.A., Spółek komandytowych i ich form pokrewnych) zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Spółkom kapitałowym oferujemy także usługę prowadzenia księgowości w ich siedzibach.

Oferta biura księgowego BDK Consulting Sp. z o.o. skierowana jest również do spółek osobowych oraz firm jednoosobowych:

Wszystkim firmom z tych dzielnic warszawy możemy również zaoferować usługę odbioru dokumentów w ich siedzibach.

Prawidłowe prowadzenie ksiąg i ewidencji, rejestrów i rozliczeń podatkowych oraz sprawozdawczości finansowej i zarządczej stanowią podstawowy fundament sprawnego i bezpiecznego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dlatego tak istotnym jest powierzenie, tak ważnych i kluczowych dziedzin prowadzenia każdego biznesu dobremu, zaufanemu, rzetelnemu i profesjonalnemu biuru rachunkowemu, do których zalicza się biuro rachunkowe BDK Consulting z siedzibą w Warszawie.

W dzisiejszych czasach, przy takim tempie i zakresie zmian podatkowych i okołopodatkowych, tak naprawdę niezbędne jest powierzenie spraw księgowo-podatkowych i sprawozdawczych grupie współpracujących ze sobą ekspertów z różnych dziedzin: prawa gospodarczego, prawa podatkowego, prawa pracy, eksperckiej wiedzy z zakresu naliczania wynagrodzeń i rozliczeń z ZUS. Taką kompleksową obsługę, opiekę i wsparcie może Państwu zapewnić nasze biuro.

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Kadra zarządzająca naszego biura księgowego posiada wieloletnie doświadczenie we wsparciu przedsiębiorców i świadczeniu usług outsourcingu księgowości.

Bierzemy odpowiedzialność za nasze usługi, dlatego BDK Consulting Sp. z o.o. posiada polisy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej świadczonych usług dla naszych Klientów:

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami zapraszamy do kontaktu.