Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o.  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880  Jesteśmy również na  

BDK Consulting Sp. z o.o. - biuro rachunkowe Białołęka (Tarchomin), Śródmieście (Centrum), Targówek, Ochota


Dzięki elastyczności naszych usług, ich indywidualnego dostosowania do każdej firmy możemy zaoferować obsługę księgową i szerokie wsparcie firmom z dzielnic Warszawy: Białołęka (Tarchomin), Śródmieście (Centrum), Targówek oraz Ochota. Firmom z tych dzielnic Warszawy zapewniamy bezpośredni odbiór dokumentów w ich siedzibach.

Dotyczy to zarówno Spółek z o.o., Spółek Akcyjnych i Spółek komandytowych zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych (tzw. pełnej księgowości) ale również spółek osobowych i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą (firmom jednoosobowym), zobowiązanych do prowadzenia ksiąg podatkowych lub ewidencji ryczałtowej i rozliczających się na zasadach ogólnych, w formie podatku liniowego lub ryczałtu ewidencjonowanego. 

Spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.) oraz Spółkom Akcyjnym (Spółkom S.A.) posiadającym siedziby na terenie dzielnic WarszawyBiałołęka (Tarchomin)Śródmieście (Centrum)Targówek oraz Ochota oferujemy również usługę prowadzenia księgowości w siedzibach Spółek co zapewnia wiele korzyści: bieżący monitoring procesów księgowych, stały i nieograniczony dostęp do dokumentacji firmy – dokumenty znajdują się w siedzibie Klienta, analiza na miejscu bieżących problemów przedsiębiorstwa itd.