Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o.  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880  Jesteśmy również na  

Biuro rachunkowe, biuro księgowe Warszawa Bielany, Żoliborz, Bemowo


BDK Consulting Sp. z o.o. jest biurem rachunkowym z sukcesem świadczącym rzetelną i profesjonalną opiekę nad rachunkowością, księgowością i rozliczenia podatkowymi firmom z dzielnic:

  • Warszawa Bielany,
  • Warszawa Żoliborz,
  • Warszawa Bemowo

zapewniając przedsiębiorcom usługę odbioru dokumentów w ich siedzibach. 

Specjalizujmy się przede wszystkim w dostarczaniu kompleksowej obsługi i opieki rachunkowej, księgowej i podatkowej 

  • Spółkom z o.o.,
  • Spółkom Akcyjnym,
  • Spółkom komandytowym

oraz ich formom pokrewnym w postaci nie tylko prowadzenia ksiąg rachunkowych, ale także dostarczania informacji w zakresie sprawozdawczości finansowej i zarządczej. Dopełnieniem obsługi Spółek są usługi prowadzenia kadr, rozliczania płac oraz rozliczeń z ZUS.

Świadczymy także usługi księgowe dla mikro firm stosujących uproszczone formy ewidencji księgowej:

Biuro księgowe BDK Consulting Sp. z o.o. charakteryzują wysokie standardy pracy, etyka zawodowa, jakość i terminowość wykonywanych usług. Jesteśmy elastyczni w zasadach współpracy dostosowanych indywidualnie do warunków i specyfiki każdego Klienta. Naszą misją jest wsparcie Klientów w natłoku sprawozdawczości i coraz bardziej skomplikowanych zawiłościach rozliczeń podatkowych.

Kadra zarządzająca BDK Consulting Sp. z o.o. posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu usług rachunkowości, księgowości, rozliczeń podatkowych, posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych 16668/00, jak również kompetencje Głównego Księgowego.

Współpraca z BDK Consulting Sp. z o.o. to dla Państwa przedsiębiorstw wartość dodana poprzez wsparcie z naszej strony i pomoc kompetentnych specjalistów i ekspertów. Jest to - w dobie coraz bardziej zmieniających się przepisów podatkowych - także przeniesienie odpowiedzialności na biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o., które dbając o bezpieczeństwo swoich Klientów posiada polisy ubezpieczenia świadczonych usług:

Zapraszamy do kontaktu z nami.