Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880 

Biuro rachunkowe Warszawa Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Białołęka


Biuro rachunkowe BDK Consulting jest firmą księgową z warszawskiej dzielnicy Praga PołudnieWysokie standardy etyki zawodowej w księgowości, jakości usług rachunkowych i księgowych, terminowość i rzetelność sprawiły, że od lat prowadzimy obsługę księgową dla spółek i firm jednoosobowych także z dzielnic Warszawy: Praga Północ, Targówek Białołęka.

Biuro rachunkowe BDK Consulting Warszawa Praga Południe oferuje profesjonalne usługi dla spółek i firm jednoosobowych, zlokalizowanych na terenie dzielnic Warszawy:  Praga Północ, Praga Południe, Targówek oraz Białołęka (Tarchomin), w zakresie:

Biuro rachunkowe BDK Consulting z Warszawy Pragi Południe jest rzetelnym i odpowiedzialnym partnerem w biznesach swoich Klientów. Jesteśmy biurem księgowym biorącym odpowiedzialność, za to co robimy. Aby zapewnić w miarę możliwości jak największe bezpieczeństwo i komfort naszym Klientom z dzielnic: Warszawa Praga PołudnieWarszawa Praga PółnocWarszawa TargówekWarszawa Białołęka. biuro rachunkowe BDK Consulting posiada stosowne ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej świadczonych usług rachunkowych i księgowych, rozliczeń podatkowych oraz prowadzenia kadr, płac i rozliczeń z ZUS, z poszczególnych rodzajów świadczonych usług:

Celem i misją naszego biura księgowego BDK Consulting Warszawa Praga Południe jest być rzetelnym, profesjonalnym i terminowym Partnerem dla biznesów naszych Klientów. Służyć Klientom swoją radą, doświadczeniem w jak najlepszym ich rozwoju. Poprzez swoją bezkompromisowość w sprawach profesjonalizmu, rzetelności, terminowości współpraca z naszym biurem rachunkowym zapewnia naszym Klientom komfort i bezpieczeństwo funkcjonowania, stwarzając wartość dodaną poprzez szerokie, profesjonalne i kompleksowe wsparcie biznesów naszych Klientów.

Kadra biura rachunkowego BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa Praga Południe to osoby z doświadczeniem ponad 28 lat w obsłudze księgowej i podatkowej firm, o różnej formie organizacyjnej i prawnej oraz różnorodnych rodzajach działalności. Nasi pracownicy stale aktualizują swoją wiedzę będąc uczestnikami kursów i szkoleń z zakresu: rachunkowości, księgowości, sprawozdawczości finansowe i rachunkowości zarządczej, prawa podatkowego, kadr, naliczania płac i ubezpieczeń ZUS. W codziennej pracy korzystamy z codziennie aktualizowane systemy informacji prawno-podatkowej. Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, kancelariami prawnymi, specjalistami w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Biuro rachunkowe BDK Consulting  Klientom działającym w dzielnicach: Warszawa Praga Północ, Warszawa Praga Południe, i Warszawa Białołęka (Tarchomin) może zapewnić bezpośredni odbiór dokumentów w miejscu prowadzenia działalności bądź siedziby.

Spółkom z o.o, Spółkom Akcyjnym, Spółkom komandytowym oraz spółkom o pokrewnej formie prawnej, a także osobom fizycznym prowadzącym księgi rachunkowe (tzw. pełną księgowość) możemy zaoferować usługę prowadzenia księgowości w ich siedzibach w dzielnicach Warszawy: Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Białołęka (Tarchomin).

Osoby i firmy z warszawskich dzielnic: Praga Północ, Praga Południe, Targówek i Białołęka, zainteresowane podjęciem współpracy z naszym biurem księgowym BDK Consulting zapraszamy do kontaktu


Biuro księgowe Warszawa Praga Północ, Warszawa Praga Południe, Warszawa Targówek, Warszawa Białołęka (Tarchomin)

Początek strony