Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o.  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880  Jesteśmy również na  

Biuro rachunkowe, biuro księgowe Warszawa Praga Południe, Praga Północ, Targówek, Białołęka (Tarchomin).


Siedzibą biura rachunkowego BDK Consulting Sp. z o.o. jest dzielnica Warszawa Praga Południe. Jednak usługi księgowe z powodzeniem wykonujemy także dla Klientów z sąsiednich dzielnic Warszawy: 

  • Praga Północ, 
  • Targówek, 
  • Białołęka (Tarchomin).

Rachunkowość, księgowość, wszelkie rozliczenia podatkowe są naszą pasją. Misją zaś naszego biura księgowego jest maksymalne wsparcie przedsiębiorców w coraz bardziej skomplikowanych meandrach księgowości i rozliczeń podatkowych, coraz częściej nakładanych na przedsiębiorców nowych obowiązkach sprawozdawczych związanych z prowadzonym biznesem.

Naszą specjalizacją jest kompleksowa obsługa wszelkich form Spółek kapitałowych, w szczególności: 

  • Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.)
  • Spółek Akcyjnych (S.A), 
  • Spółek komandytowych 

oraz wszelkich ich form pokrewnych zobowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych (tzw. pełnej księgowości), sporządzania sprawozdań finansowych oraz stosujących raportowanie zarządcze. Pomagamy również Spółkom i osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą:

Stałym Klientom możemy zaoferować usługę odbioru dokumentów w siedzibach ich firm i Zarządów Spółek. Przedsiębiorcom zobowiązanym do prowadzenia ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości) możemy zaoferować usługę prowadzenia księgowości w ich siedzibach.

Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. jest rzetelnym, profesjonalnym i terminowym partnerem w biznesie dla swoich Klientów. Jesteśmy bezkompromisowi w zakresie jakości, standardów pracy, tajemnicy zawodowej, terminowości, zasad etyki zawodowej. Przedsiębiorcom służymy 28-letnim doświadczeniem i wiedzą w zakresie rachunkowości, księgowości, rozliczeń podatkowych. W naszej codziennej pracy współpracujemy z biegłymi rewidentami, prawnikami, doradcami podatkowymi, ekspertami z zakresu prawa pracy, naliczania płac i rozliczeń ZUS.

Nie unikamy odpowiedzialności za świadczone przez BDK Consulting Sp. z o.o. usługi. Będąc dobrym i odpowiedzialnym biurem rachunkowym, dbającym o maksymalne bezpieczeństwo naszych Klientów posiadamy polisy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej świadczonych przez nas usług:

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.