Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o.  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880  Jesteśmy również na  

Biuro rachunkowe Warszawa Praga Południe, Praga Północ, Wola, Mokotów.


Podstawowym obszarem działania biura rachunkowego BDK Consulting Sp. z o.o. jest dzielnica Warszawa Praga Południe. Ze względu na bliskość dzielnic Pragi jesteśmy w stanie zaoferować usługi księgowe oraz kompleksowe wsparcie i pomoc firmom i przedsiębiorcom działającym na terenie dzielnicy Warszawa Praga Północ.

Będąc nowoczesnym biurem rachunkowych w Warszawie, w dobie internetu możemy zaoferować swoje usług również firmom działającym lub mającym swoje siedziby na terenie dzielnicy Woli lub Mokotowa.

Usługi księgowe świadczone przez nasze biuro rachunkowe dedykowane są w szczególności Spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością (Spółkom z o.o.), Spółkom Akcyjnym i Spółkom komandytowym zobowiązanym do prowadzenia ksiąg rachunkowych (tzw. pełnej księgowości), ale również skierowane są do spółek osobowych i osób fizycznych fizycznym prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą , zobowiązanych do prowadzenia ksiąg podatkowych lub ewidencji ryczałtowejrozliczających się na zasadach ogólnych, w formie podatku liniowego lub ryczałtu ewidencjonowanego, czy zobowiązanych do prowadzenia rozliczeń VAT.

Firmom działających na terenie dzielnic Warszawy: Praga Południe, Praga Północ, Wola, Mokotów możemy zapewnić bezpośredni odbiór dokumentów w ich siedzibach lub miejscach działalności.

Spółkom z ograniczoną odpowiedzialnością (Sp. z o.o.) oraz Spółkom Akcyjnym (S.A.) posiadającym siedziby na terenie Pragi Południe, Pragi Północ, Woli i Mokotowa oferujemy także usługę prowadzenia księgowości w siedzibach Spółek co zapewnia wiele korzyści: bieżący monitoring procesów księgowych, stały i nieograniczony dostęp do dokumentacji firmy – dokumenty znajdują się w siedzibie Klienta, analiza na miejscu bieżących problemów przedsiębiorstwa itd.