Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880 

Biuro rachunkowe Warszawa Wola, Śródmieście (Centrum), Ochota, Mokotów


BDK Consulting Sp. z o.o. z Warszawy jest biurem rachunkowym, dostarczającym dedykowanych usług rachunkowych, księgowych, rozliczeń podatkowych spółkom i firmom jednoosobowym w zakresie: tzw. pełnej księgowości (prowadzenia ksiąg rachunkowych), prowadzenie ewidencji ryczałtowych, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów i rozliczeń podatkowych: VAT, PIT, CIT, PCCDzięki naszej rzetelności, elastyczności i kompleksowości usług rachunkowych, księgowych i podatkowych pozyskaliśmy grono Klientów z dzielnic Warszawy: Wola, Śródmieście (Centrum), Ochota i Mokotów. Firmom mającym siedziby lub miejsce działalności na terenie dzielnic Warszawy: Wola, Śródmieście, Ochota i Mokotów możemy zaoferować również usługi odbioru dokumentów w siedzibach.

Kadra biura księgowego BDK Consulting Sp. z o.o. to osoby z ponad 20-letnim doświadczeniem obsłudze i świadczeniu usług w zakresie outsourcingu rachunkowości, księgowości, rozliczeń podatkowych. Nasi pracownicy i kadra zarządzająca stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, kompetencje i zakres wiedzy uczestnicząc na kursach i szkolenia z zakresu rozliczeń podatkowych, rachunkowości i księgowościkadr, naliczania płac i rozliczeń z ZUS w kwestii ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.

BDK Consulting Sp. z o.o. jest rzetelnym i odpowiedzialnym biurem księgowym, stąd posiadamy odpowiednie polisy OC z tytułu ubezpieczenia wykonywanych usług na rzecz naszych Klientów z warszawskiej Woli, Śródmieścia, Ochoty i Mokotowa:

Dla Spółek z o.o., Spółek Akcyjnych, Spółek komandytowych i wszelkich ich form pokrewnym obowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych, mających swoje siedziby w dzielnicach Warszawy: Wola, Śródmieście, Ochota czy Mokotów, oferujemy również usługi kompleksowej obsługi ich rachunkowości, księgowości i sprawozdawczości w siedzibach ich zarządów.

Zarządy Spółek, wspólników spółek osobowych oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą zainteresowane usługami naszego biura rachunkowego zapraszamy do kontaktu


Księgowość firm Warszawa Wola, Warszawa Śródmieście (Centrum), Warszawa Ochota, Warszawa Mokotów

Początek strony