Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880 

BDK Consulting Sp. z o.o., biuro rachunkowe Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Targówek, Warszawa Białołęka


BDK Consulting Sp. z o.o. jest warszawskim biurem rachunkowym, świadczącym profesjonalne usług rachunkowe, księgowe i podatkowe dla Spółek i firm jednoosobowych zlokalizowanych w dzielnicach Warszawy: Bielany, Żoliborz i Bemowo.

W ofercie usług księgowych naszego biura rachunkowego dla przedsiębiorstw z warszawskich dzielnic: Bielany, Żoliborz, Bemowo znajdują się usługi księgowości dla Spółek prawa handlowego, szczególnie Spółek z o.o. i Spółek Akcyjnych oraz usługi księgowe i podatkowe dedykowane dla jednoosobowych działalności gospodarczych i spółek osobowych.

W ramach świadczonych przez nasze biuro rachunkowe BDK Consulting usług księgowości dla Spółek mających swoje siedziby w dzielnicach: Warszawa Bielany, Warszawa, Żoliborz i Warszawa Bemowo oferujemy w podstawowym pakiecie: usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych, sporządzania na ich podstawie sprawozdawczości finansowej oraz raportowania zarządczego, rozliczenia podatkowe. Oferta outsourcingu rachunkowości i księgowości Spółek mających siedziby w warszawskich dzielnicach: Bielany, Żoliborz i Bemowo może zostać rozszerzona o usługi rachunkowe i księgowe wykonywane w siedzibach zarządów Spółek

Oferta biura rachunkowego BDK Consulting dedykowanych usług księgowych i podatkowych dla firm jednoosobowych i spółek cywilnych prowadzących działalność lub mających siedziby w dzielnicach: Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Bemowo obejmuje prowadzenie uproszczonych form księgowości w postaci ewidencji księgowej podatku zryczałtowanego lub Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (PKPiR), rozliczenia podatku VAT, rozliczeń podatków dochodowych.

Uzupełnieniem usług księgowych naszego biura rachunkowego, oferowanych dla Spółek i firm z warszawskich dzielnic: Bielany, Żoliborz i Bemowo są usługi prowadzenia kadr, rozliczania płac i rozliczeń z ZUS. Przedsiębiorstwom świadczącym usługi rachunkowe i księgowe możemy zaoferować także usługi bezpośredniego odbioru dokumentów w siedzibach firm lub miejscach prowadzenia działalności gospodarczej na terenie dzielnic: Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Bemowo.

Biuro rachunkowe BDK Consultingi świadczące usługi rachunkowe i księgowe dla firm z dzielnic Warszawy: Bielany, Żoliborz i Bemowo jest solidnym Partnerem dla swoich Klientów. Dzięki prawie 30-letniemu doświadczeniu naszej kadry zarządzającej w dostarczaniu i świadczeniu usług outsourcingu rachunkowości, księgowości, rozliczeń podatkowych i sprawozdawczości finansowej i zarządczej, stale uzupełniającej swoją wiedzę zapewniamy komfort i bezpieczeństwo współpracy.

Nasze biuro rachunkowe cechują wysokie standardy pracy i etyki zawodowej, fachowość, terminowość oraz odpowiedzialność. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa naszym Klientom z dzielnic Warszawy: Bielany, Żoliborz, Bemowo, biuro rachunkowe BDK Consulting posiada polisy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu:

Jeśli zainteresowała Państwa oferta naszego biura rachunkowego i jednocześnie mają Państwo siedziby lub miejsca działalności zlokalizowane w warszawskich dzielnicach: Bielany, Żoliborz lub Bemowo zapraszamy do kontaktu za naszym biurem rachunkowym.

Początek strony