Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880 

BDK Consulting Sp. z o.o., biuro rachunkowe Jabłonna, Legionowo, Serock, Pułtusk, Ciechanów, Maków Mazowiecki.


BDK Consulting Sp. z o.o. jest nowoczesnym biurem rachunkowym, dzięki czemu możemy oferować i świadczyć kompleksowe usługi księgowości, rachunkowości, rozliczeń podatkowych dla firm z poza Warszawy. Dzięki naszej rzetelności, terminowości, kompleksowej oferty usług księgowych i podatkowych, możemy obsługiwać spółki kapitałowe, osobowe i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą z miejscowości: Jabłonna, Legionowo, Serock, Pułtusk, Ciechanów, Maków Mazowiecki.

W skład usług księgowych oraz usług prowadzenia kadr i płac oferowanych przez biuro rachunkowe BDK Consulting dla przedsiębiorców i firm z miejscowości Jabłonna, Legionowo, Serock, Pułtusk, Ciechanów oraz Maków Mazowiecki wchodzą między innymi:

Firmom, którym świadczymy usługi rachunkowości i księgowości, rozliczeń podatkowych oraz prowadzenia kadr, rozliczania płac i dokumentacji oraz rozliczeń z ZUS, działających w miejscowościach: Jabłonna, Legionowo, Serock, Pułtusk, Ciechanów i Maków Mazowiecki możemy zaoferować usługę odbioru dokumentów w siedzibach ich zarządów lub miejscach prowadzenia działalności na terenie tych miejscowości.

Misją biura rachunkowego BDK Consulting jest służyć przedsiębiorcom swoją radą, wiedzą i doświadczeniem w coraz bardziej skomplikowanych kwestiach księgowo-podatkowych, zapewniając wartość dodaną dla biznesów naszych Klientów, będąc jednocześnie rzetelnym, solidnym, profesjonalnym i terminowym partnerem obsługiwanych przez nas przedsiębiorstw. Kadra zarządzająca biura rachunkowego BDK Consulting posiada wieloletnie i ugruntowane doświadczenie zdobyte na przestrzeni 28 lat świadczenia usług rachunkowości i księgowości, rozliczeń podatkowych, kadr i płacstale aktualizujący swoją wiedzę w dziedzinach rachunkowości, księgowości, rozliczeń podatkowych i rozliczeń z ZUS. 

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, kancelariami prawnymi, specjalistami z zakresu prawa pracy, rozliczania płac, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

Spółkom z o.o., Spółkom Akcyjnym, komandytowym i pokrewnym spółkom kapitałowym zobowiązanym do prowadzenia ksiąg rachunkowych oferujemy świadczenie kompleksowej obsługi księgowej i podatkowej w siedzibach ich zarządów znajdującym się na terenie miast: Jabłonna, Legionowo, Serock, Pułtusk, Ciechanów, Maków Mazowiecki.

Firmy z miejscowości: Jabłonna, Legionowo, Serock, Pułtusk, Ciechanów, Maków Mazowiecki zainteresowane współpracą z naszym biurem rachunkowym zapraszamy do kontaktu.

Początek strony