Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880 

 BDK Consulting Sp. z o.o., biuro rachunkowe Warszawa: Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Białołęka.


BDK Consulting Sp. z o.o. jest biurem rachunkowym, mającym swoją siedzibę w warszawskiej Pradze Południe. Zajmujemy się obsługą rachunkowości i księgowości oraz rozliczeń podatkowych firmom i Spółkom zlokalizowanym również w warszawskich dzielnicach: Praga Północ, Targówek i Białołęka.

Oferta biura rachunkowego BDK Consulting z siedzibą w warszawskiej Pradze Południe obejmuje usługi księgowości dla Spółek oraz usługi księgowo-podatkowe skierowane do mikro i małych firm jednoosobowych lub spółek osób fizycznych.

Oferta naszego biura rachunkowego w zakresie rachunkowości i księgowości dla Spółek skierowana jest do wszelkich rodzajów Spółek kapitałowych, szczególnie do Spółek z o.o. i Spółek Akcyjnych mających swoje siedziby w dzielnicach: Warszawa Praga Południe, Warszawa Praga Północ, Warszawa Targówek oraz Warszawa Białołęka. Usługi księgowości Spółek obejmują między innymi:

Nasze biuro rachunkowe, w ramach usług rachunkowości i księgowości Spółek może zaoferować również usługi bezpośredniego odbioru dokumentów w siedzibach zarządów Spółek, których lokalizacja znajduje się w warszawskich dzielnicach: Praga Północ, Praga Południe, Targówek, Białołęka.

Spółkom z o.o. i Spółkom Akcyjnym z siedzibami w dzielnicach: Warszawa Praga Północ, Warszawa Praga Południe, Warszawa Targówek i Warszawa Białołęka, biuro rachunkowe BDK Consulting może również zaoferować świadczenie usług outsourcingu rachunkowości i księgowości w siedzibach zarządów Spółek, wypełniając również funkcję Głównego Księgowego.

Firmom jednoosobowym i spółkom osobowym z dzielnic Warszawy: Praga Północ, Praga Południe, Targówek i Białołęka, biuro rachunkowe BDK Consulting oferuje kompleksowe usługi księgowe i podatkowe:

Uzupełnieniem oferty usług biura rachunkowego BDK Consulting z warszawskiej Pragi Południeusługi outsourcingu prowadzenia kadr, rozliczania płac i rozliczeń z ZUS.

Biuro rachunkowe BDK Consulting z siedzibą Warszawa Praga Południe jest solidnym, kompetentnym i odpowiedzialnym Partnerem dla swoich Klientów. Kadra zarządzająca naszego biura rachunkowego posiada prawie 30 lat doświadczenia w outsourcingu usług rachunkowości i księgowości, sprawozdawczości finansowej i rozliczeń podatkowych. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Klientów z dzielnic: Warszawa Praga Południe, Warszawa Praga Północ, Warszawa Targówek i Warszawa Białołęka, nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie OC świadczonych usług w zakresie:

Jeśli zainteresowała Państwa oferta biura rachunkowego BDK Consulting zapraszamy do kontaktu.

Początek strony