Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880 

BDK Consulting Sp. z o.o., biuro rachunkowe Warszawa: Wola, Śródmieście, Ochota, Mokotów.


BDK Consulting Sp. z o.o. z Warszawy jest biurem rachunkowym, dostarczającym dedykowanych usług rachunkowych, księgowych, rozliczeń podatkowych spółkom i firmom jednoosobowym w zakresie: tzw. pełnej księgowości (prowadzenia ksiąg rachunkowych), prowadzenie ewidencji ryczałtowych, Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów i rozliczeń podatkowych: VAT, PIT, CIT, PCC. Dzięki naszej rzetelności, elastyczności i kompleksowości usług rachunkowych, księgowych i podatkowych pozyskaliśmy grono Klientów z dzielnic Warszawy: Wola, Śródmieście (Centrum), Ochota i Mokotów. Firmom mającym siedziby lub miejsce działalności na terenie dzielnic Warszawy: Wola, Śródmieście, Ochota i Mokotów możemy zaoferować również usługi odbioru dokumentów w siedzibach.

Kadra biura księgowego BDK Consulting to osoby z ponad 29-letnim doświadczeniem obsłudze i świadczeniu usług w zakresie outsourcingu rachunkowości, księgowości, rozliczeń podatkowych. Nasi pracownicy i kadra zarządzająca stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, kompetencje i zakres wiedzy uczestnicząc na kursach i szkolenia z zakresu rozliczeń podatkowych, rachunkowości i księgowościkadr, naliczania płac i rozliczeń z ZUS w kwestii ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.

BDK Consulting Sp. z o.o. jest rzetelnym i odpowiedzialnym biurem księgowym, stąd posiadamy odpowiednie polisy OC z tytułu ubezpieczenia wykonywanych usług na rzecz naszych Klientów z warszawskiej Woli, Śródmieścia, Ochoty i Mokotowa:

Dla Spółek z o.o., Spółek Akcyjnych, Spółek komandytowych i wszelkich ich form pokrewnym obowiązanych do prowadzenia ksiąg rachunkowych, mających swoje siedziby w dzielnicach Warszawy: Wola, Śródmieście, Ochota czy Mokotów, oferujemy również usługi kompleksowej obsługi ich rachunkowości, księgowości i sprawozdawczości w siedzibach ich zarządów.

Zarządy Spółek, wspólników spółek osobowych oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą zainteresowane usługami naszego biura rachunkowego zapraszamy do kontaktu

Początek strony