Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880 

Misja i cele biura rachunkowego BDK Consulting Warszawa


Chcemy wspierać naszych Klientów aby mogli poświęcić energię na rozwijanie biznesu. Analizujemy sytuację każdej obsługiwanej firmy by zapewnić najwyższą jakość usług oraz największą kompleksowość oferowanego przez biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o. Warszawa outsourcingu rachunkowości i księgowości oraz rozliczeń płac. Opieramy się na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu, skupiamy się na realizacji potrzeb, proponując rozwiązania, które pomogą wspólnie osiągnąć zamierzone cele.

Misją działalności naszego naszego biura księgowego jest wsparcie przedsiębiorców nadmiernie obciążonych obowiązkami, tak aby mogli Oni skupić się na podstawowym segmencie prowadzonej przez nich działalności, opracowując nowe strategie rozwojowe i umacniając swoją pozycję na rynku.

Co raz większy natłok formalności i zawiłość przepisów prawnych oddala podmioty gospodarcze od realizacji zamierzonych przedsięwzięć, dlatego tak niezbędne jest wsparcie dla przedsiębiorców świadczone przez zespół ekspertów. Wykonujemy usługi księgowe oraz usług kadr, płac i ZUS w pełnym zakresie włącznie z usługami raportowania i sprawozdawczości dla firm każdej wielkości i dowolnej formie prawnej.

Celem biura księgowego BDK Consulting Sp z o.o. jest być rzetelnym i uczciwym partnerem dla biznesu, służyć swoją radą, wiedzą i doświadczeniem w jak najlepszym rozwoju naszych Klientów.

Jesteśmy bezkompromisowi w sprawach profesjonalizmu, jakości, wiarygodności, zaangażowaniu oraz rzetelności. Zapewniamy Państwu komfort współpracy, bezpieczeństwo funkcjonowania i stwarzamy wartość dodaną poprzez szerokie i kompleksowe wsparcie dla Państwa biznesów.

Początek strony