Misja i cele.


Biuro rachunkowe BDK Consulting z siedzibą w Warszawie jest nie tylko kolejnym biurem księgowym z Warszawy, rozliczającym tylko podatki, jaka była podstawowa rola biur rachunkowych i księgowych jeszcze nawet kilkanaście lat temu.

Dzisiejszą rolą biura rachunkowego, w rozumieniu kadry zarządzającej biura księgowego BDK Consulting, jest wsparcie zarządów spółek, współwłaścicieli spółek osobowych i właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, w coraz bardziej skomplikowanym gąszczu rozwiązań księgowych i podatkowych, związanych z zatrudnianiem pracowników lub zleceniobiorców, a ostatnio także coraz bardziej komplikowanych rozliczeń w kwestii ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych.

Celem i misją BDK Consulting Sp. z o.o. jest bycie biurem rachunkowym, które jednocześnie jest sprawdzonym, pewnym i solidnym Partnerem w biznesach naszych Klientów. Jesteśmy biurem rachunkowym, służącym swoim Klientom wsparciem, pomocą, radą w działalności gospodarczej prowadzonych i rozliczanych przez BDK Consulting Sp. z o.o. przedsiębiorstw. Opieramy swoje działania na zasadach partnerstwa i wzajemnego zaufania, proponując rozwiązania. 

Każdy Klient, każda firma jest dla nas jednakowo ważna, jesteśmy takim samym Partnerem dla każdej firmy, bez względu na jej wielkość, formę organizacyjną i prawną, wysokość otrzymywanego wynagrodzenia.

Jesteśmy bezkompromisowi w sprawach profesjonalizmu, jakości, wiarygodności, zaangażowaniu oraz rzetelności. Zapewniamy Państwu komfort współpracy, bezpieczeństwo funkcjonowania i stwarzamy wartość dodaną poprzez szerokie i kompleksowe wsparcie dla Państwa biznesów.

Początek strony