Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o.  biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880  Jesteśmy również na  

Misja i cele biura rachunkowego BDK Consulting Sp. z o.o. 


Chcemy wspierać naszych Klientów aby mogli poświęcić energię na rozwijanie swojego biznesu. Analizujemy sytuację każdej firmy by zapewnić najwyższą jakość i kompleksowość outsourcingu rachunkowości oraz outsourcingu księgowego, a także prowadzenia kadr, płac i rozliczeń z ZUS.

Opieramy się na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu, skupiamy się na realizacji potrzeb, proponując rozwiązania, które pomogą wspólnie osiągnąć zamierzone cele. Misją działalności naszego biura rachunkowego Warszawa "BDK Consulting" Sp. z o.o. jest wsparcie przedsiębiorców nadmiernie obciążonych obowiązkami, tak aby mogli Oni skupić się na podstawowym segmencie prowadzonej przez nich działalności, opracowując nowe strategie rozwojowe i umacniając swoją pozycję na rynku.

Co raz większy natłok formalności i zawiłość przepisów prawnych oddala podmioty gospodarcze od realizacji zamierzonych przedsięwzięć, dlatego tak niezbędne jest wsparcie dla przedsiębiorców świadczone przez zespół ekspertów.

Wykonujemy usługi księgowe oraz usług kadr, płac i ZUS w pełnym zakresie włącznie z usługami raportowania i sprawozdawczości dla firm każdej wielkości i dowolnej formie prawnej.

Celem biura księgowego "BDK Consulting" Sp z o.o. jest być rzetelnym i uczciwym partnerem dla biznesu, służyć swoją radą, wiedzą i doświadczeniem w jak najlepszym rozwoju naszych Klientów.

Jesteśmy bezkompromisowi w sprawach profesjonalizmu, jakości, wiarygodności, zaangażowaniu oraz rzetelności. Zapewniamy Państwu komfort współpracy, bezpieczeństwo funkcjonowania i stwarzamy wartość dodaną poprzez szerokie i kompleksowe wsparcie dla Państwa biznesów.