Biuro rachunkowe BDK Consulting Sp. z o.o.     biuro@bdkconsulting.pl     696 895 880

Misja i cele

 

 

Chcemy wspierać naszych Klientów aby mogli poświęcić energię na rozwijanie swojego biznesu. Analizujemy sytuację każdej firmy by zapewnić najwyższą jakość i kompleksowość usług.

Opieramy się na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Skupiamy się na realizacji potrzeb, proponując rozwiązania, które pomogą wspólnie osiągnąć zamierzone cele.

Celem działalności naszego biura jest wsparcie przedsiębiorców nadmiernie obciążonych obowiązkami, tak aby mogli Oni skupić się na podstawowym segmencie prowadzonej przez nich działalności, opracowując nowe strategie rozwojowe i umacniając swoją pozycję na rynku. Natłok formalności i zawiłość przepisów prawnych oddala podmioty gospodarcze od realizacji zamierzonych przedsięwzięć, dlatego tak niezbędne jest wsparcie dla przedsiębiorców świadczone przez zespół ekspertów.

Wykonujemy usługi księgowe i konsultingowe w pełnym zakresie dla firm każdej wielkości i dowolnej organizacji prawnej.

Nasze podstawowe wartości to: "uczciwie, rzetelnie, sprawnie, mądrze".

Jesteśmy bezkompromisowi w sprawach jakości, organizacji pracy i wiarygodności.

Zapewniamy Państwu komfort współpracy, bezpieczeństwo funkcjonowania i stwarzamy wartość dodaną poprzez inspirację i wsparcie organizacyjne.

 


Nasz cel. 

Być wiodącą firmą księgową i doradczą zapewniającą prowadzenie usług na oczekiwanym poziomie oraz oferującą najnowocześniejsze rozwiązania.