Biuro rachunkowe Warszawa BDK Consulting Sp. z o.o.   biuro@bdkconsulting.pl   696 895 880  Jesteśmy również na  

Zespół biura rachunkowego "BDK Consulting" Sp. z o.o.

 

Nasi pracownicy, ich wiedza, dokładność, doświadczenia są naszą główną wartością. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do kompetencji i kwalifikacji naszego zespołu pracowników i współpracowników. 

Dzięki stworzonym procedurom kontroli wewnętrznej oraz zapewnieniu personelowi naszego biura księgowego „BDK Consulting” Sp. z o.o. szkoleń i dostępu do specjalistycznych publikacji i branżowych serwisów czy system informacji prawnej, podatkowej, kadrowej i księgowej zapewniamy wysoką jakość świadczonych przez nas usług księgowych, rozliczeń podatkowych oraz usług prowadzenia kadr, płac i ZUSa także usług raportowania i sprawozdawczościRegularnie uczestniczymy w szkoleniach i odczytach organizowanych przez Warszawski Oddział Okręgowy SKwP.

Nad całością zagadnień prowadzenia ksiąg rachunkowych, ksiąg i ewidencji podatkowych oraz rozliczeń podatkowychprowadzenia kadr, płac i rozliczeń z ZUS oraz sprawozdawczością finansową i raportami czuwa i jest odpowiedzialny Pan:

Jacek Traczyk - Prezes Zarządu / Główny Księgowy biura rachunkowego BDK Consulting Sp. z o.o. 

Certyfikowany księgowy (16668/2000), certyfikowany Główny księgowy, specjalista w zakresie rachunkowości spółek prawa handlowego, kierowaniu i zarządzaniu działami księgowości, finansów, podatków oraz kadr i płac z 26 letnim doświadczeniem zawodowym w zakresie księgowości, w tym ponad 26 letnim na samodzielnych stanowiskach.

Zajmuje się w szczególności obsługą spółek o profilu produkcyjnym , handlowym, usługowym oraz z branży developerskiej. Specjalizuje się w rachunkowości finansowej i zarządczej. Pracę w księgowości traktuje jako swoją największą pasję. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe. Sygnatariusz "Kodeksu Zawodowej Etyki w Rachunkowości" oraz wieloletni członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Uprawnienia zawodowe:

  • Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych (nr: 16668/2000).

Doświadczenie zawodowe:

  • 1994-1996: Specjalista ds. księgowości komputerowej;
  • 1996-2000: Główny księgowy w Spółkach o profilu handlowym, usługowym, produkcyjnym;
  • 2000-2014: Główny księgowy oraz zarządzający w biurze rachunkowym;
  • 2015-2018: niezależny doradca w obszarze outsourcingu księgowego oraz kadrowo-płacowego;
  • od 2018 roku Prezes Zarządu oraz Główny księgowy w BDK Consulting Sp. z o.o.

Specjalizacja zawodowa:

  • kierowanie działami finansowymi, księgowości oraz kadr i płac;
  • zarządzanie projektami outsourcingowymi;
  • doradztwo w zakresie księgowości i finansów.
  • 26 letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.